14.09.2010 18:20

CO? - Tréningový zápas (5v5) proti clanu GO'

ZOSTAVA? - MAC1D, Tom99, J6k4, Hejkal33 & Oucher

A VYSLEDEK? - výhra

Neistá tímová nálada pred zápasom prinášala otázniky. Tom, Hejkal, Joka, Macid a Oucher boli mená na súpiske nášho tímu. Na Invazii, mape ktorú sme si vybrali sa ukázalo, že tam máme vačší prehľad a že poznáme horúce spoty, čo nám umožnilo vykročiť do zápasu celkom slušne po výhre prvého setu 9:3. Bránenie Á-čka na Invázii stále dolaďujeme a bolo tam vidno značné zlepšenia v pokrývaní plantu. No je jasné že, lepší clan by nás určite tak nešetril ako clan GO' práve naopak, super s frekventovanejším checkingom a kvalitnejšiou streľbou by nás poriadne natrápil. Počas útoku na Invázii pevné úlohy neboli rozdelené, čo často viedlo k chaosu a zbytočným stratám. Oponenti nás eliminovali zo strán na krátku vzdialenosť. Streľba našich zverencov bola o čosi lepšia, čo len potvrdzuje fakt, že v priamočiarých súbojoch sme dominovali na všetky vzdialenosti. Á-čkovú cestu sme pri útočení na Invázii ani neskúšali. Bolo to vždy B-éčko keďže naši chlapci to spoločne vystrielali a zmocnili sa B-plantu niekoľko krát. Najbližší útok na Invázii bude vyžadovať spoľahlivé pokrytie strán a hlavne ľavého flanku aby sa predišlo nepríjemnostiam od agresívnych hráčov súpera. Istá variácia útokov by taktiež nebola zlá. Tentokrát to bolo 8:4 pre nás a do tretieho setu sme šli s náskokom 17:7. Súper si zvolil Favelu a my sme tam začali ako útok. Viacmenej to skôr vyzeralo ako obrana než útok, kedže k súbojom dochádzalo bližšie k nášmu spawnu. Niekto by to nazval aj camping no kto by si trocha nepočkal na tých rusherov frustrovaních z viac než 10 bodového manka. Na Favele sme robili chyby aj my, hlavne individuálne chyby, ktoré sa aj opakovali. Chýb takéhoto druhu bolo mnoho a vďaka nim tím strácal cenné body. Bude potrebné popracovat na spolupráci a komunikácii v dvojiciach či v skupinách a ujasnit si pevné úlohy pre každého. Častejšie reporty a efektívnejšie inštrukcie nám v budúcnosti len pomôžu k lepším výkonom.  V treťom sete sme získali osem bodov po výhre 8:4, čo bolo dostatok na ukončenie tohto tréningového CW v náš prospeh.
Final result: 25:12
Man of the match bol Oucher, ktorý odrobil svoju prácu v každom sete a to fistil iba z ľahka.